پیوند صنعت انرژی

شرکت پیوند صنعت انرژی

خرسند است به آگاهی برساند با یاری پروردگار شرکت پیوند صنعت انرژی در راستای اهداف جمهوری اسلامی ایران که همانا رسیدن به خودکفایی در زمینه های مختلف از جمله صنعت و فناوری در راستای توسعه پایدار است و با امید به آن که بتواند نقشی در این مهم ایفا نموده و وظیفه خود را در برابر این مرز و بوم به انجام رساند در سال 1386 پا به عرصه صنعت گذاشت و با فعالیت های مستمر و خستگی ناپذیر و کسب تجربیات ارزشمند به مجموعه ای پیشرو در عرصه ی تولید و تامین قطعات و ملزومات مورد نیاز در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، بخار و فولاد مبدل گردید.

پس از تحقیقات و رایزنی های مختلف با برندهای مطرح دنیا در زمینه ی انتقال دانش فنی ، طراحی ، تولید ، تامین و تعمیر انواع شیرآلات دستی و کنترلی، ابزارآلات دقیق و .... موفق به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت ها و کارخانجاتی شد که هریک به نوبه خود از نظر کیفی، فناوری، دقت و قیمت در سراسر دنیا در سطح قابل توجهی می باشند.

با تلاش مستمر و تعهد کاری کلیه پرسنل، این شرکت توانسته است در فهرست وندورلیست شرکت ملی گاز ایران (N.I.G.C) ، کالای نفت و کلیه پالایشگاه های نفت و گاز و پتروشیمی ایران قرار گیرد.